Zaproszenie na webinar

10 listopada, 2020
Możliwość komentowania Zaproszenie na webinar została wyłączona

Fundacja Medicover serdecznie zaprasza wszystkie pielęgniarki i pielęgniarzy oraz osoby studiujące pielęgniarstwo na webinar “Nietrzymanie moczu – odczarowujemy tabu i poprawiamy komfort życia pacjentów”.

Wydarzenie odbędzie się w Międzynarodowy Dzień Studenta, czyli 17 listopada 2020 r. o godz. 17.30.

Temat omówi dr n. o zdr. Beata Stepanow – specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa diabetologicznego, prezes Stowarzyszenia Edukacji Diabetologicznej, dyrektor Centrum Edukacji i Specjalistycnej Opieki Medycznej w Kleczewie, od prawie 20 lat edukuje osoby chore na cukrzycę i ich rodziny, środowiska społeczno-zawodowe. Przez ostatnie lata została uhonorowana kilkakrotnie Tytułem Pielęgniarki Roku i nagrodą „Kryształowego Kolibra” od Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, Tytułem Osobowość Roku oraz Człowiek Roku . Otrzymała w 2019 roku prestiżową Nagrodę Guido Ruffino podczas 55 -go Europejskiego Zjazdu Badań nad Cukrzycą w Barcelonie. Przewodnicząca komitetów naukowych, organizatorka i wykładowca podczas krajowych oraz międzynarodowych konferencji. Autorka programów edukacyjnych dla osób przewlekle chorych oraz projektów realizowanych przy wsparciu funduszy europejskich. Współautorka m. in. Standardów Holistycznej Edukacji Diabetologicznej SED, Raportu “Polska rodzina z cukrzycą” oraz Raportu “Biała Księga – Godność w chorobie przewlekłej”.

Webinar organizuje Fundacja Medicover wraz z wieloletnim partnerem projektu, firmą Essity – największym na świecie producentem materiałów chłonnych dla osób dorosłych pod marką TENA oraz innych wyrobów medycznych stosowanych opiece na osobami starszymi i przewlekle chorymi: opatrunków specjalistycznych, kompresjoterapii i ortez.

Uczestnicy spotkania otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu. Wszystkie osoby, które się zarejestrują, ale nie będą mogły wziąć udziału w webinarze, otrzymają link do nagrania z webinarem, który będzie aktywny przez 48 godzin. Webinar dostępny będzie w przeglądarce Chrome. Serdecznie zapraszamy!

In News

Comments are closed.

About Us

Ut non nulla mi, eget imperdiet sem. Nam lacus ligula, venenatis vel aliquet eu, venenatis congue magna. Sed rutrum faucibus semper.

  • QUEEN SILVIA NURSING AWARD

    Celem stypendium jest umożliwienie rozwoju zaangażowanym i kreatywnym studentom pielęgniarstwa, którzy chcą się przyczynić do postępów w opiece nad osobami starszymi oraz osobami z demencją.
    Dowiedz się więcej

  • Idea stypendium

    Celem stypendium jest umożliwienie rozwoju zaangażowanym i kreatywnym studentom pielęgniarstwa, którzy chcą się przyczynić do postępów w opiece nad osobami starszymi oraz osobami z demencją.
    Dowiedz się więcej