Dodatkowe nagrody od Oriflame

13 października, 2020
Możliwość komentowania Dodatkowe nagrody od Oriflame została wyłączona

WARUNKI OTRZYMANIA NAGRODY

Firma Oriflame postanowiła przyznać dodatkowe nagrody dla uczestników Queen Silvia Nursing Award 2020. Spośród osób, które od 12.10.2020 do 19.10.2020 r. do godz. 23.59 poprawnie wprowadzą informacje w formularzu (imię i nazwisko, adres e-mail i wyślą kompletne zgłoszenie za pośrednictwem strony qsna.awardsplatform.com), zostaną wybrane osoby, które otrzymają dodatkowe nagrody od Oriflame. Nagrody od Oriflame skierowane są do wszystkich studentów i studentek pielęgniarstwa, dyplomowanych pielęgniarek, pielęgniarzy mieszkających w Polsce. Udział jest bezpłatny i nie jest uzależniony od zakupu towarów lub usług od Oriflame.

Nagrodą jest pakiet produktów firmy Oriflame (o wartości 500 złotych), który zostanie bezpłatnie wysłany trzem (3) zwycięzcom. Obecnie obowiązująca ustawa przewiduje zwolnienie z obowiązku podatkowego wygranych rzeczowych o jednorazowej wartości niższej niż 760 zł, w związku z powyższym nagroda jest wolna od podatku. Nagrody nie można zamienić na formę gotówkową ani na inne nagrody rzeczowe czy zrzec się jej na rzecz innej osoby. Zwycięzców wybierają przedstawiciele organizatora Nagrody Pielęgniarskiej Królowej Sylwii (Queen Silvia Nursing Award) na podstawie oceny nadesłanych zgłoszeń. Kryterium oceny to innowacyjność zgłoszonego pomysłu oraz wpływ, jaki dany pomysł może mieć na rozwój opieki zdrowotnej w czasach pandemii COVID-19. Decyzja przedstawicieli organizatora Nagrody Pielęgniarskiej Królowej Szwecji jest ostateczna. O nagrodę nie mogą ubiegać się pracownicy (lub członkowie ich rodzin) Oriflame ani Nagrody Pielęgniarskiej Królowej Sylwii.

Nagroda nie jest sponsorowana ani zarządzana przez Facebooka lub Instagrama. Wysyłając zgłoszenie w konkursie Queen Silvia Nursing Award, akceptujesz te warunki oraz wyrażasz zgodę na kontakt (w przypadku wygranej) ze strony Nagrody Pielęgniarskiej Królowej Sylwii oraz Oriflame. Możesz w dowolnym momencie skontaktować się z info@queensilvianursingaward.pl, jeśli chcesz usunąć swoje dane osobowe (lub swoje zgłoszenie).

In News

Comments are closed.

About Us

Ut non nulla mi, eget imperdiet sem. Nam lacus ligula, venenatis vel aliquet eu, venenatis congue magna. Sed rutrum faucibus semper.

  • QUEEN SILVIA NURSING AWARD

    Celem stypendium jest umożliwienie rozwoju zaangażowanym i kreatywnym studentom pielęgniarstwa, którzy chcą się przyczynić do postępów w opiece nad osobami starszymi oraz osobami z demencją.
    Dowiedz się więcej

  • Idea stypendium

    Celem stypendium jest umożliwienie rozwoju zaangażowanym i kreatywnym studentom pielęgniarstwa, którzy chcą się przyczynić do postępów w opiece nad osobami starszymi oraz osobami z demencją.
    Dowiedz się więcej