Dodatkowe wyróżnienie od NRPiP w QSNA 2019

27 listopada, 2019
Możliwość komentowania Dodatkowe wyróżnienie od NRPiP w QSNA 2019 została wyłączona

Miło nam poinformować, że w edycji QSNA 2019 uczestnicy walczący o wyjątkowe stypendium i Nagrodę Pielęgniarską Królowej Sylwii, mają także mają możliwość zdobycia dodatkowego wyróżnienia.

Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych – honorowy Patronat Queen Silvia Nursing Award, przyzna wyróżnienie oraz nagrodę w postaci tabletu.

Takie wyróżnienie po raz pierwszy zostało wręczone w 2018 r.

„Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych z dumą po raz kolejny objęła Honorowym Patronatem QSNA w Polsce. Idea nagrody, jaką jest podkreślenie znaczenia zawodu pielęgniarki jest nam szczególnie bliska, dlatego też zdecydowaliśmy się na przyznanie dodatkowego wyróżnienia od Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych oraz nagrody w postaci tabletu. Daniel Górnowicz, student Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej imienia rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu, zaproponował stworzenie portalu internetowego “Integrator”, na którym seniorzy zgłaszaliby swoje potrzeby, np. zrobienie zakupów, transport na wizytę lekarską. Na tym samym portal zgłaszałyby się osoby chcące pomóc seniorom w zaspokajaniu codziennych potrzeb. Postawa Daniela, który nacodzień aktywnie wspiera seniorów, a jego marzeniem jest  wybudowanie od podstaw Domu Seniora, który byłby prowadzony w najwyższych standardach opieki, zwróciła naszą szczególną uwagę. Trzymamy kciuki za realizację celu!” – Zofia Małas, Prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

In News

Comments are closed.